Kariéra

Nabídka práce

Technik digitalizace výroby

Náplň práce:

  • technická podpora automatizace výrobních linek
  • spoluúčast na vylepšování technologií automatizace
  • zavádění moderních technologií – robotika, manipulátory…
  • optimalizace datových přenosů napříč používanými softwary (výkres, kalkulace, technologie výroby, výroba)
  • spravovaní katalogů materiálů, polotovarů, výrobků
  • analýza výroby z nahromaděných datových informací
  • podněty pro zefektivnění výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavební obor
  • velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost tvorby technologických postupů
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CAD)
  • systematické myšlení s orientací na detail
  • ochota učit se novému a dále se vzdělávat
  • v případě absolventů - praxe/stáž/brigáda v oboru podmínkou

Nabízíme:

  • pestrou práci v pohodovém kolektivu a v moderním pracovním prostředí
  • čtvrtletní prémie
  • možnost seberealizace, udržování a zvyšování kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenkový paušál, cafeterie
  • notebook, mobilní telefon, kurzy angličtiny, bezplatné právní poradenství a další benefity

Zaujala Vás některá nabídka práce?

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Pracovní pozice, o kterou máte zájem*
Životopis
Průvodní dopis
* - Takto označené položky je nutné vyplnit