Kde v těchto dnech stavíme?

Na mapce realizací můžete vidět, kde aktuálně pracujeme. Zima a sníh naše chlapy nezastaví! :)

Ukázka dokončených realizací

Může se zdát, že stavíme jen stavby pro bydlení a stáje/haly pro zvířata...Výstavbu ale máme pestrou! Během podzimu jsme dokončili například přístavbu skladu brambor v Iváni, nové servisní středisko v Čechtíně nebo výcvikovou věž pro třebíčské hasiče. :)

Sportu zdar!

Sportu zdar!

S.O.K. pro dobrou věc

Jsme rádi, že jsme drobnými dárky mohli podpořit 2. ročník turnaje v malé kopané KAL@M!TA CUP, který se konal v sobotu 13. 11. v Jaroměřicích nad Rokytnou. Turnaje se zúčastnilo 18 týmů různých věkových kategorií od 15 ti let. 

Nový developerský projekt

Nový developerský projekt

Rezidence La Vista

Představujeme Vám náš nový developerský projekt!
Je jím Rezidence La Vista v Sokolnicích u Brna. V dané lokalitě v několika etapách vystavíme novou čtvrť, kterou bude tvořit 75 rodinných domů. 

DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ TVOŘÍME S.O.K.!

DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ TVOŘÍME S.O.K.!

30 LET SPOLEČNÝCH PŘÍBĚHŮ

NEZAPOMEŇTE, ŽE JSME NA FACEBOOKU!

NEZAPOMEŇTE, ŽE JSME NA FACEBOOKU!

Proklikněte se, dejte nám like a mějte lepší přehled

Nově na našich webových stránkách můžete v pravém horním rohu vidět proklik na FACEBOOKOVÉ STRÁNKY. Na nich jsme více aktivní, a tak můžete sledovat nejen průběhy staveb, dokončené realizace, ale také nabídky práce či jiné aktivity. Dejte naší stránce LIKE!

Stavební veletrh FOR ARCH je za námi!

Stavební veletrh FOR ARCH je za námi!

Nabízeli jsme novou variantu domů STAVEBNÍK MINI

Ve veletržním areálu v Praze-Letňanech se od 21. do 25. září konal stavební veletrh FOR ARCH. Prezentovali jsme naši novou variantu dodání domů.

Z důvodu vyprodání kapacit nabízíme tuto variantu STAVEBNÍK MINI až do odvolání. Variantu naleznete ZDE.

Pro více informací, nás kontaktujte na emailové adrese (domy@sok.cz) nebo telefonicky (568 838 842).

FOR ARCH 2021

FOR ARCH 2021

Zveme Vás

Zveme Vás na blížící se stavební veletrh FOR ARCH, který se koná 21. - 25. září 2021 ve veletržním areálu v Praze-Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Naši společnost najdete ve stánku č. 24 v hale č. 2.

K dispozici pro Vás máme vstupenky zdarma! V případě zájmu o tyto vstupenky nás prosím kontaktujte na e-mail marketing@sok.cz a my Vám je obratem pošleme.

Nabídku našich domů najdete na www.domy.sok.cz.

VELETRH ANIMAL TECH 2021

VELETRH ANIMAL TECH 2021

JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI

Letošní zemědělský veletrh ANIMAL TECH probíhal od 5. - 8. září. Brněnského veletrhu se zúčastnili nejen vystavovatelé, návštěvníci, ale také zvířata. Video můžete vidět na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/SOKstavebni/videos/612193219946048

Děkujeme Vám za návštěvu! 

NASAJTE S NÁMI VŮNI VELETRHU!

Přijďte na MEZINÁRODNÍ VELETRH PRO ŽIVOČIŠNOU VÝROBU od 5. do 8. září 2021 na BRNĚNSKÉ VÝSTAVIŠTĚ. Program bude pestrý a my se na vás budeme těšit na našem stánku č. 033 v pavilonu P. 

Stránky veletrhu: https://www.bvv.cz/animal-tech/

Další články