S.O.K. pro dobrou věc

S.O.K. pro dobrou věc

POMOC UKRAJINĚ

Po jednom z našich kolegů, který dnes odjížděl na Ukrajinu za svou rodinou, jsme poslali potřebné věci. Pracovníků z Ukrajiny je v naší společnosti několik. V rámci vyjádření podpory a solidarity proběhla v S.O.K. krátká sbírka.

Naši zaměstnanci během necelých dvou dnů přispěli potřebnými věcmi a finančními dary. Po rozhodnutí pana ředitele pak firma tyto dary navýšila na celkovou hodnotu cca 40 000 Kč. Za finanční dary jsme nakoupili např. powerbanky, tlačítkové telefony, baterie, svítilny, termo prádlo, deky, léky a zdravotnický materiál.

Děkujeme všem kolegům, kteří se do sbírky zapojili!

Měníme otevírací dobu!

S příchodem jara prodlužujeme provozní dobu PŮJČOVNY SOK!
Pokud stavíte nebo rekonstruujete, a potřebujete stavební mechanizaci nebo ruční nářadí, naše půjčovna je vám nyní k dispozici až do 17 hodin.

VÍCE INFORMACÍ O PŮJČOVNĚ SOK A NABÍDCE JEJÍHO SORTIMENTU NALEZNETE ZDE: https://www.sok.cz/pujcovna/

Rezidence La Vista

Rezidence La Vista

Nové domy k prodeji!

V rámci našeho velkého developerského projektu v Sokolnicích u Brna nabízíme k prodeji další domy! 
Více informací na: www.lavistasokolnice.cz
V novém roce opět na značkách!

Nový rok je tady a my jsme ho začali, mimo jiné, prací na stáji a dojírně v Nepolisech. Ve stáji nyní realizujeme podlahy ležení a chodeb. V dojírně připravujeme podlahy v prostoru dojícího kruhu pro únorový nástup technologa a realizujeme sociální zázemí dojírny. 

PF 2022

Konec roku se blíží a my bychom Vám chtěli popřát krásné prožití vánočních svátků. Do nového roku přejeme Vám i Vašim rodinám mnoho lásky, zdraví, spokojenosti, porozumění, radostných dní a osobních i pracovních úspěchů.

Kde v těchto dnech stavíme?

Na mapce realizací můžete vidět, kde aktuálně pracujeme. Zima a sníh naše chlapy nezastaví! :)

Ukázka dokončených realizací

Může se zdát, že stavíme jen stavby pro bydlení a stáje/haly pro zvířata...Výstavbu ale máme pestrou! Během podzimu jsme dokončili například přístavbu skladu brambor v Iváni, nové servisní středisko v Čechtíně nebo výcvikovou věž pro třebíčské hasiče. :)

Sportu zdar!

Sportu zdar!

S.O.K. pro dobrou věc

Jsme rádi, že jsme drobnými dárky mohli podpořit 2. ročník turnaje v malé kopané KAL@M!TA CUP, který se konal v sobotu 13. 11. v Jaroměřicích nad Rokytnou. Turnaje se zúčastnilo 18 týmů různých věkových kategorií od 15 ti let. 

Nový developerský projekt

Nový developerský projekt

Rezidence La Vista

Představujeme Vám náš nový developerský projekt!
Je jím Rezidence La Vista v Sokolnicích u Brna. V dané lokalitě v několika etapách vystavíme novou čtvrť, kterou bude tvořit 75 rodinných domů. 

DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ TVOŘÍME S.O.K.!

DĚKUJEME VÁM, ŽE SPOLEČNĚ TVOŘÍME S.O.K.!

30 LET SPOLEČNÝCH PŘÍBĚHŮ

Další články