Kariéra

Nabídka práce

Kalkulant

Hledáme:

V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Nákladový kalkulant zakázky. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, místo výkonu práce je v sídle firmy v Třebíči.

Popis pozice:

• vytváření nákladové kalkulace pro realizaci staveb
• komunikace s projektanty a dodavateli

Požadujeme:

• vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru - podmínkou
• praxe s realizací a rozpočtováním staveb (SŠ 3 roky, VŠ vhodné i pro absolventy)
• dobrá znalost práce na PC – Office, EuroCALC/Callida
• čtení projektové dokumentace
• znalost stavebních konstrukcí a technologie provádění staveb

Nabízíme:

stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí
moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí

atraktivní finanční ohodnocení
možnost profesního růstu a seberealizace, udržování a zvyšování kvalifikace
5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, mobilní telefon i k soukromému použití, pružnou pracovní dobu, bezplatné právní poradenství, firemní akce, kurzy angličtiny a další firemní benefity