Kariéra

Nabídka práce

Nákupčí

Nákupčí

V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Nákupčí. Místo výkonu práce je v sídle společnosti v Třebíči.

Popis pozice:

Nákupčí zajišťuje nákup stavebního materiálu a subdodávek pro stavební výrobu. Samotný nákup vychází z harmonogramu realizace jednotlivých zakázek a z požadavků stavebního provozu. Nákupčí zodpovídá za to, že poptávaný materiál bude pořízen včas a od dodavatele nabízejícího nejvhodnější cenu, v požadovaném množství a kvalitě. Nákupčí je podřízen vedoucímu nákupu.

Náplň práce:

nákup subdodávek a stavebního materiálu
cenová jednání a uzavírání smluv s dodavateli s cílem optimalizace nákladů
vyhledávání nových nákupních zdrojů s cílem minimalizace dodacích termínů a nákladů
vyhodnocení jednotlivých nabídek, zpracování podkladů k uzavírání smluv, kontrola a sledování smluv
zodpovědnost za vybrané projekty z hlediska nákupu
příprava reportů pro management, vedení databáze dodavatelů

Požadujeme:

vzdělání SŠ stavebního směru je výhodou, není však podmínkou
praxi na pozici nákupu či přípravy ve stavební firmě je výhodou
znalost stavebních materiálů
komunikativnost, samostatnost, dobré vyjednávací schopnosti
technická zdatnost
dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
moderní pracovní prostředí
odpovídající finanční ohodnocení
možnost profesního růstu a seberealizace 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny a další firemní benefity