Kariéra

Nabídka práce

Projektant elektro

Hledáme:

V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Projektant elektro. Místo výkonu práce je v sídle společnosti v Třebíči.

Popis pozice:

  • příprava projektů NN - od projektů pro stavební povolení až po projekty pro realizaci stavby
  • vypracování návrhu řešení a výkresové dokumentace včetně výkazů výměr
  • technické poradenství pro zákazníky
  • koordinace projektu s ostatními profesemi

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ - obor elektrotechnický
  • praxi na pozici projektant elektro
  • ovládání programů v elektro AutoCAD
  • zkušenosti a znalosti projektování elektro
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilita
  • komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném a technologicky vyspělém pracovním prostředí
  • moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí, kvartální prémie
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, mobilní telefon, pružnou pracovní dobu, kurzy angličtiny a další firemní benefity