Kariéra

Nabídka práce

Specialista rozvoje a vývoje

Hledáme:

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista Rozvoje a vývoje se zaměřením na vývoj Prefa produktů

Popis pozice:

Podílí se na řešení konstrukčních detailů prefabrikovaných bytových staveb
Podílí se na vývoji nových produktů a technologií výroby prefa
Podílí se na hledání nových postupů pro zvýšení produktivity staveb
Spolupráce na nových vývojových projektech

Jaká by měla být Vaše kvalifikace:

SŠ / VŠ - obor pozemní stavitelství nebo příbuzný obor
Dobrá znalost AutoCAD (ArchiCAD), MS Office
Technické a tvůrčí myšlení
Zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
Samostatnost, odpovědnost a flexibilita je nutností
Neobejdete se bez komunikačních dovedností a ochoty učit se novým věcem
Znalost AJ vítána
Znalost stavební fyziky a zkušenost s výpočtovými programy vítána

Co můžeme nabídnout:

Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
Týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí
Moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí
Atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
Možnost profesního růstu a seberealizace
5 týdnů dovolené, stravenky, kurzy angličtiny a další firemní benefity