Magazíny jsou na světě!

Magazíny jsou na světě!

Naše produktová nabídka

K 25. výročí spolu v zemědělství jsme vytvořili produktovou nabídku, která vyjde jako příloha k srpnovému vydání časopisu NÁŠ CHOV. Celkem jsme vydali 7 500 kusů. Obsahem jsou naše produkty (zemědělské stavby, prefabrikované výrobky, ocelové konstrukce a stavby pro bydlení), slova některých našich zákazníků, za které jsme vděčni a nechybí zde ani další referenční stavby.

Aktuálně realizujeme

Stavíme po celé České republice, kde přesně?  Podívejte se na mapku.

Respirátory pro třebíčskou nemocnici

Pomohli jsme těm, kteří v boji s coronavirem stojí v první linii a darovali jsme třebíčské nemocnici 500 ks respirátorů filtrační třídy FFP2/KN95. Respirátory od nás 21. 4. 2020 převzala ředitelka nemocnice Eva Tomášová. 

Nová technologie na hale OK

Na hale ocelových konstrukcí proběhla výměna technologického vybavení. Byl pořízen nový pálící stroj, díky kterému dojde ke zefektivnění provozu s nižší ekologickou stopou a výrazné úspoře energie. 

 

Vila park Na Kopcích Třebíč

Vila park Na Kopcích Třebíč

Zahájena II. etapa prodeje bytů

Právě jsme zahájili prodej bytů v druhém bytovém domě, který je součástí našeho developerského projektu Vila park Na Kopcích.

Navštivte www.vilaparknakopcich.cz a vyberte si svůj nový domov!

Stavební veletrh Brno 2020

Od 26. 2. do 29. 2. 2020 nás můžete najít na brněnském Stavebním veletrhu. Stavte se za námi do pavilonu V do stánku č. 89, rádi Vám představíme nabídku našich domů a developerské projekty, které aktuálně realizujeme.

Hala pro voliérový odchov kuřic

Další stavba úspěšně předána!

26.11.2019 proběhlo slavnostní otevření haly pro voliérový odchov kuřic ve Lháni s kapacitou 2 x 47 000 ks.

Hala pro voliérový odchov kuřic

18.10.2019

Tento týden jsme dokončili stavbu haly pro voliérový odchov kuřic v Královéhradeckém kraji. Kapacita odchovny je 2 x 47 000 ks kuřic od prvního dne stáří do 17. týdne věku. Rozměry haly jsou 85,7 x 32,3 m.

Skladová hala Lukavec

Skladová hala Lukavec

Obří vazníky dorazily do cíle!

16.10.2019

Dvacetimetrové prefabrikáty - aktuálně z naší PREFA výroby

Naše výrobna prefabrikovaných stavebních prvků měla v minulých dnech tak trochu netradiční úkol - zhostit se výroby 5 ks železobetonových vazníků s neobvyklým rozpětím. Jedná se o největší prefabrikáty, které jsme dosud vyráběli. Jejich rozpětí je 20 metrů, výška v nejnižším místě 0,8 metru a ve vrcholu 2,2 metru. Hmotnost těchto prefabrikátů je 20 tun. Vzhledem k rozměrům a váze prefabrikátů probíhala výroba na venkovní ploše a pro manipulaci byl povolán velký autojeřáb. 

Vila Park Na Kopcích Třebíč

Vila Park Na Kopcích Třebíč

Prodán poslední volný byt!

4.10.2019

Vila Park Na Kopcích je jedním ze čtyř našich developerských projektů. Díky Vašemu velkému zájmu, jsme právě prodali poslední volný byt.

Děkujeme za Vaši přízeň a novým majitelům přejeme, ať se jim krásně bydlí.

Zajímá Vás, co bude dál? 


Další články