Na zaměstnancích nám záleží!

Na zaměstnancích nám záleží!

Firemní teambuilding

Pravidelně se snažíme pořádat firemní "teambuldingy" pro naše zaměstnance za účelem stmelení kolektivu. Tentokrát jsme uspořádali teambuilding, formou posezení u dobrého jídla a pití, pro naše chlapy z výrobních a stavebních provozů, aby se navzájem taky trochu poznali..

Rezidence La Vista

Rezidence La Vista

Slavíme výročí

Je to již rok, co jsme v Sokolnicích u Brna zahájili stavební práce. Z holého pole zde za ten rok vyrostlo 8 hrubých staveb 1. etapy a jsou v podstatě hotové inženýrské sítě 1. a 2. etapy tohoto developerského projektu. 


Více informací o projektu: ZDE

POJĎ DO TOHO S NÁMI!

POJĎ DO TOHO S NÁMI!

Práce v nové hale výroby betonových dílců

Hledáme kolegy do našeho PREFA týmu! Více info o volných pracovních pozicích: ZDE
Záleží nám na přírodě

Záleží nám na přírodě

Jsme zelená firma!

Zapojili jsme se do projektu Zelená firma. Cílem tohoto projektu je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení.

 

V rámci projektu nám byl pořízen nerezový sběrný box o objemu 80 l, do kterého můžeme odevzdávat vysloužilou drobnou elektroniku (např. telefony, myši, CD, tonery) a baterie. Na ostatní elektrická zařízení máme nově 3 kartonové krabice. Projekt naší firmě také umožňuje bezplatný svoz a následnou recyklaci velkého elektroodpadu.

Iniciátorem projektu jsou společnosti REMA, které se specializují na organizaci sběru, třídění a recyklaci vysloužilých elektrozařízení, přenosných baterií a akumulátorů v celé České republice.

V rámci šetření přírody dále využíváme např. obnovitelné zdroje energie (solární panely umístěné na střeše naší administrativní budovy). Pravidelně se také účastníme květnové výzvy „Do práce na kole“, jejímž smyslem je motivovat co nejvíce lidí k používání bezmotorové formy dopravy.

S.O.K. pro dobrou věc

S.O.K. pro dobrou věc

POMOC UKRAJINĚ

Po jednom z našich kolegů, který dnes odjížděl na Ukrajinu za svou rodinou, jsme poslali potřebné věci. Pracovníků z Ukrajiny je v naší společnosti několik. V rámci vyjádření podpory a solidarity proběhla v S.O.K. krátká sbírka.

Naši zaměstnanci během necelých dvou dnů přispěli potřebnými věcmi a finančními dary. Po rozhodnutí pana ředitele pak firma tyto dary navýšila na celkovou hodnotu cca 40 000 Kč. Za finanční dary jsme nakoupili např. powerbanky, tlačítkové telefony, baterie, svítilny, termo prádlo, deky, léky a zdravotnický materiál.

Děkujeme všem kolegům, kteří se do sbírky zapojili!

Měníme otevírací dobu!

S příchodem jara prodlužujeme provozní dobu PŮJČOVNY SOK!
Pokud stavíte nebo rekonstruujete, a potřebujete stavební mechanizaci nebo ruční nářadí, naše půjčovna je vám nyní k dispozici až do 17 hodin.

VÍCE INFORMACÍ O PŮJČOVNĚ SOK A NABÍDCE JEJÍHO SORTIMENTU NALEZNETE ZDE: https://www.sok.cz/pujcovna/

Rezidence La Vista

Rezidence La Vista

Nové domy k prodeji!

V rámci našeho velkého developerského projektu v Sokolnicích u Brna nabízíme k prodeji další domy! 
Více informací na: www.lavistasokolnice.cz
V novém roce opět na značkách!

Nový rok je tady a my jsme ho začali, mimo jiné, prací na stáji a dojírně v Nepolisech. Ve stáji nyní realizujeme podlahy ležení a chodeb. V dojírně připravujeme podlahy v prostoru dojícího kruhu pro únorový nástup technologa a realizujeme sociální zázemí dojírny. 

PF 2022

Konec roku se blíží a my bychom Vám chtěli popřát krásné prožití vánočních svátků. Do nového roku přejeme Vám i Vašim rodinám mnoho lásky, zdraví, spokojenosti, porozumění, radostných dní a osobních i pracovních úspěchů.

Kde v těchto dnech stavíme?

Na mapce realizací můžete vidět, kde aktuálně pracujeme. Zima a sníh naše chlapy nezastaví! :)

Další články