Kariéra

Nabídka práce

Vedoucí projektu investic

Hledáme:

  • V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Manažer projektu investic

Popis pozice:

  • Příprava investičního záměru
  • Příprava projektové dokumentace stavby
  • Řízení zákaznických změn projektů
  • Technická činnost investora při realizaci stavby
  • Výkon práce TDI včetně finančního řízení projektu

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Praxe ve stavebnictví na pozici projektant, stavbyvedoucí, TDI
  • Schopnost orientace v projektové dokumentaci
  • Kontrola projektové dokumentace včetně instalací
  • Znalosti v oblasti rozpočtování staveb
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost úspěšně vyjednávat

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické a úspěšné společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Zaujala Vás některá nabídka práce?

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Pracovní pozice, o kterou máte zájem*
Životopis
Průvodní dopis
* - Takto označené položky je nutné vyplnit