Aktuality

Zúčastnili jsme se veletrhu

Od 22. - 26. dubna jsme se účastnili zemědělského veletrhu ANIMAL TECH 2023. Tohoto brněnského veletrhu se zúčastnili nejen vystavovatelé a návštěvníci, ale také přes 1 000 zvířat. Návštěvnost veletrhu byla v letošním roce rekordní.

Video z našeho stánku můžete vidět na našich facebookových stránkách: https://www.youtube.com/watch?v=J7AEb0aTABw.

Dokončujeme poslední domy

Dokončujeme poslední domy

Rezidence Popovice

V rámci našeho developerského projektu Rezidence Popovice v Přerově dokončujeme poslední domy II. etapy.

Více informací o projektu naleznete ZDE.

Nové vertikutátory

Nové vertikutátory

PŮJČOVNA SOK

V naší půjčovně máme novinku v podobě vertikutátorů. S vertikutátorem prořežete staré drny trávy, díky tomu se do půdy dostane vzduch i živiny a váš trávník bude jako nový.
Dodávka prefabrikované sendvičové stěny
Pro našeho zákazníka SPV Pelhřimov, a.s. jsme realizovali dodávku a montáž naší novinky, prefabrikované sendvičové stěny, na dva stavební objekty - stáje pro prasata. Investor byl s dodávkou spokojen.
Farma pro chov drůbeže

Stavební práce na farmě pro chov drůbeže v Zálesí jsou již téměř u konce! Dokončujeme zde haly pro výkrm kuřat, administrativní budovu, seník, jímky a vodárnu.

Na zaměstnancích nám záleží!

Na zaměstnancích nám záleží!

Firemní teambuilding

Pravidelně se snažíme pořádat firemní "teambuldingy" pro naše zaměstnance za účelem stmelení kolektivu. Tentokrát jsme uspořádali teambuilding, formou posezení u dobrého jídla a pití, pro naše chlapy z výrobních a stavebních provozů, aby se navzájem taky trochu poznali..

Rezidence La Vista

Rezidence La Vista

Slavíme výročí

Je to již rok, co jsme v Sokolnicích u Brna zahájili stavební práce. Z holého pole zde za ten rok vyrostlo 8 hrubých staveb 1. etapy a jsou v podstatě hotové inženýrské sítě 1. a 2. etapy tohoto developerského projektu. 


Více informací o projektu: ZDE

POJĎ DO TOHO S NÁMI!

POJĎ DO TOHO S NÁMI!

Práce v nové hale výroby betonových dílců

Hledáme kolegy do našeho PREFA týmu! Více info o volných pracovních pozicích: ZDE
Záleží nám na přírodě

Záleží nám na přírodě

Jsme zelená firma!

Zapojili jsme se do projektu Zelená firma. Cílem tohoto projektu je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení.

 

V rámci projektu nám byl pořízen nerezový sběrný box o objemu 80 l, do kterého můžeme odevzdávat vysloužilou drobnou elektroniku (např. telefony, myši, CD, tonery) a baterie. Na ostatní elektrická zařízení máme nově 3 kartonové krabice. Projekt naší firmě také umožňuje bezplatný svoz a následnou recyklaci velkého elektroodpadu.

Iniciátorem projektu jsou společnosti REMA, které se specializují na organizaci sběru, třídění a recyklaci vysloužilých elektrozařízení, přenosných baterií a akumulátorů v celé České republice.

V rámci šetření přírody dále využíváme např. obnovitelné zdroje energie (solární panely umístěné na střeše naší administrativní budovy). Pravidelně se také účastníme květnové výzvy „Do práce na kole“, jejímž smyslem je motivovat co nejvíce lidí k používání bezmotorové formy dopravy.

S.O.K. pro dobrou věc

S.O.K. pro dobrou věc

POMOC UKRAJINĚ

Po jednom z našich kolegů, který dnes odjížděl na Ukrajinu za svou rodinou, jsme poslali potřebné věci. Pracovníků z Ukrajiny je v naší společnosti několik. V rámci vyjádření podpory a solidarity proběhla v S.O.K. krátká sbírka.

Naši zaměstnanci během necelých dvou dnů přispěli potřebnými věcmi a finančními dary. Po rozhodnutí pana ředitele pak firma tyto dary navýšila na celkovou hodnotu cca 40 000 Kč. Za finanční dary jsme nakoupili např. powerbanky, tlačítkové telefony, baterie, svítilny, termo prádlo, deky, léky a zdravotnický materiál.

Děkujeme všem kolegům, kteří se do sbírky zapojili!

Kontaktujte nás

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Místo realizace*
Váš dotaz*
* - Takto označené položky je nutné vyplnit