Kariéra

Nabídka práce

Obchodní zástupce - Ocelové konstrukce

Náplň práce:

  • zajištění zakázkové náplně pro zámečnickou dílnu
  • jednání se zákazníky
  • sestavování cenových nabídek
  • vyjednávání se zákazníky o nabídce
  • příprava smluvních podkladů
  • získávání nových zákazníků
  • účast na získaných zakázkách
  • podílení se na strategii prodeje daného produktu
  • účast na firemních poradách

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru (strojírenství, stavebnictví),
  • praxe na obdobné obchodní pozici min. 5let
  • orientace na trhu s ocel. konstrukcemi
  • orientace v technických výkresech – výrobní dokumentace Ok, 3D model,
  • min.10 praxe na stavbách ocelových konstrukcí a hal, případně vytváření PD OK
  • znalost tvorby kalkulace zámečnických výrobků  - výhodou
  • zbožíznalectví

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení (+ motivační složka)
  • zajímavou práci v profesionálním kolektivu
  • možnost profesního růstu
  • zaškolení – obchodní a produktové školení
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost se podílet na rozvoji společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • služební auto, telefon, notebook
  • stravenkový paušál, cafeterie
  • kurzy angličtiny, firemní akce a další firemní benefity

Zaujala Vás některá nabídka práce?

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Pracovní pozice, o kterou máte zájem*
Životopis
Průvodní dopis
* - Takto označené položky je nutné vyplnit