Kariéra

Nabídka práce

Obchodní zástupce - Prefa produkty

Popis pozice

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme zkušeného kandidáta na pozici obchodního zástupce - stavaře se zaměřením na prodej Prefa produktů. Jedná se o plošné železobetonové prvky pro oblast bydlení, občanské a průmyslové stavby např. železobetonové stěny a stropy, železobetonové skelety a desky apod.
Vaší zodpovědností bude dosahování stanovených obchodních cílů, udržování obchodních vazeb se stávajícími klienty ve svěřeném regionu, vyhledávání nových zákazníků, kompletní péče o klienty a administrativa spojená s obchodními případy, reporting a účast na týmových poradách.

Požadujeme

- SŠ/VŠ stavebního směru (znalost výroby PREFA výhodou) praxe v oboru SŠ 10let/ VŠ 5let

- umět číst technické výkresy (pokročilá znalost)

- odolnost, vytrvalost, tah na branku, zaměření na výsledek
- komunikativní a příjemné vystupování

- mít technické myšlení a vztah k oboru
- pečlivost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a cílevědomost
- znalost práce na PC, MS Office, CAD výhodou,
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- progresivní a transparentní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- zajímavá práce v profesionálním kolektivu
- možnosti profesního růstu
- zaškolení – obchodní a produktové školení
- dlouhodobou spolupráci
- možnost se podílet na rozvoji společnosti
- 5 týdnů dovolené
- služební auto, telefon, notebook a další firemní benefity
- práce na HPP