Kariéra

Nabídka práce

Obchodní zástupce

Popis pozice

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme zkušeného kandidáta na pozici Obchodní zástupce.
Vaší zodpovědností bude dosahování stanovených obchodních cílů, udržování obchodních vazeb se stávajícími klienty ve svěřeném regionu, vyhledávání nových zákazníků, kompletní péče o klienty a administrativa spojená s obchodními případy, reporting a účast na týmových poradách.

Požadujeme

- SŠ/VŠ zemědělského příp. stavebního směru
- min. 1 rok praxe v podobné pozici
- znalost zákazníků ze segmentu zemědělství - výhodou
- odolnost, vytrvalost, tah na branku, zaměření na výsledek
- komunikativní a příjemné vystupování
- pečlivost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a cílevědomost
- znalost práce na PC, MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- progresivní a transparentní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- zajímavá práce v profesionálním kolektivu
- možnosti profesního růstu
- zaškolení – obchodní a produktové školení
- dlouhodobá spolupráce
- možnost se podílet na vývoji společnosti
- 5 týdnů dovolené
- služební auto, telefon, notebook a další firemní benefity
- práce na HPP