Kariéra

Nabídka práce

Projektant pozemních staveb pro oblast zemědělství

Hledáme:

V rámci rozvoje našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Projektant pozemních staveb. Místo výkonu práce je v sídle společnosti v Třebíči.

Popis pozice:

  • projektování staveb od stupně studie po realizační projekt vč. zpracování detailů
  • zajištění změn projektové dokumentace ve vztahu ke změnovému řízení staveb
  • příprava podkladů k výběrovým řízením
  • koordinace projektu s realizačním týmem, vč. jednání s klientem
  • podílí se na vyřizování povolení staveb
  • aktivní účast na jednáních se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ - obor pozemní stavitelství
  • pozice je vhodná i pro absolventy, rádi Vás zaškolíme
  • dobrá znalost AutoCAD, PC - MS Office
  • zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilita
  • komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem
  • znalost AJ vítána, není však nezbytná
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném a technologicky vyspělém pracovním prostředí
  • moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí - atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Zaujala Vás některá nabídka práce?

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Pracovní pozice, o kterou máte zájem*
Životopis
Průvodní dopis
* - Takto označené položky je nutné vyplnit