Kariéra

Nabídka práce

Projektant pozemních staveb - oblast bytové výstavby

Popis pozice:

Hlavní činností projektanta je zpracování projektové dokumentace staveb pro bydlení a občanskou vybavenost ve všech stupních projektové dokumentace od územního řízení přes stavební povolení až po realizační dokumentaci. Stavby jsou konstrukčně z prefabrikovaných železobetonových dílců vlastní výroby.

Pracovní náplň:

- zpracování projektové dokumentace ve všech stupních projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
- zpracování výrobních detailů
- podílení se na vývoji typových prefabrikovaných staveb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- SŠ/VŠ stavebního zaměření
- znalost programů archiCAD a MS Office
- zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
- požadujeme samostatnost, odpovědnost a flexibilitu
- komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout

- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
- týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí
- moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí
- atraktivní finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu a seberealizace
- 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, mobilní telefon, pružnou pracovní dobu, kurzy angličtiny a další firemní benefity