Kariéra

Nabídka práce

Stavební mistr

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Stavební mistr. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Popis pozice:

  • řízení svěřených stavebních part
  • provozní administrativa stavby
  • zajištění plynulého a efektivního postupu výstavby s důrazem na zefektivňování prováděných prací v přímé spolupráci se stavbyvedoucím nebo vedoucím provozu
  • dohled a zodpovědnost nad skladovými zásobami materiálů a jejich zajišťování

 Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou (v případě dobrých referencí a praxe i bez maturity)
  • vhodné i pro absolventy vysoké školy, případně střední školy bez praxe (v tomto případě zaučíme)
  • znalost provádění stavebních prací (zemní práce, zakládání objektů, pokrývačské práce, fasádnické práce, zpevněné plochy, dokončování objektů
  • organizační dovednosti v řízení stavby jako celku
  • zkušenost s řízením přidělených pracovníků a pracovních part
  • znalost práce na PC (excel, word, mail)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavou a stabilní práci v prosperující moderní stavební firmě, která patří mezi nejvýznamnější stavební společnosti na Vysočině
  • prémie z výsledků stavby
  • mobilní telefon a notebook, služební vůz (i pro cesty domů)
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • volné víkendy
  • jistotu trvalého zaměstnání, pravidelný výplatní termín
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál, cafeterie
  • firemní akce a další benefity
  • mzda (v hrubém): 40 000 - 45 000,- Kč (v případě zaučování adepta bez praxe nástupní mzda 30 000 – 35 000Kč)

Zaujala Vás některá nabídka práce?

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Pracovní pozice, o kterou máte zájem*
Životopis
Průvodní dopis
* - Takto označené položky je nutné vyplnit