Kariéra

Nabídka práce

Technik rozvoje a vývoje

Hledáme:

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technik rozvoje a vývoje se zaměřením na vývoj Prefa produktů.

Popis pozice:

  • podílí se na řešení konstrukčních detailů prefabrikovaných bytových staveb
  • podílí se na vývoji nových produktů a technologií výroby prefa
  • podílí se na hledání nových postupů pro zvýšení produktivity staveb
  • spolupráce na nových vývojových projektech

Jaká by měla být Vaše kvalifikace:

  • SŠ / VŠ - obor pozemní stavitelství nebo příbuzný obor
  • dobrá znalost AutoCAD (ArchiCAD), MS Office
  • technické a tvůrčí myšlení
  • zkušenosti a znalosti projektování stavebních výkresů, vč. detailů
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilita je nutností
  • neobejdete se bez komunikačních dovedností a ochoty učit se novým věcem
  • znalost AJ vítána
  • znalost stavební fyziky a zkušenost s výpočtovými programy vítána

Co můžeme nabídnout:

  • stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • týmovou i samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • moderní pracovní prostředí, špičkové zázemí
  • atraktivní finanční ohodnocení, kvartální prémie
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, kurzy angličtiny a další firemní benefity

Zaujala Vás některá nabídka práce?

Váš kontaktní e-mail*
Váš kontaktní telefon*
Pracovní pozice, o kterou máte zájem*
Životopis
Průvodní dopis
* - Takto označené položky je nutné vyplnit